Drewno konstrukcyjne Wołomin, Radzymin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka

Drewno konstrukcyjne to do dzisiaj najpopularniejszy materiał do wykonywania trwałych i solidnych konstrukcji dachowych czy budowlanych. Ogromną popularnością 
Oferowane przez nasz tartak drewno konstrukcyjne idealnie nadają się na krokwie, legary, jętki, podciągi, słupy czy miecze. Bardzo dużo naszych klientów zamawia w naszym tartaku drewno konstrukcyjne do budowy dom szkieletowego z drewna. Nasz tartak od ponad 15 lat obsługuje również firmy budowlane, które potrzebuje najlepszej jakości drewna konstrukcyjnego. Jesteśmy tartakiem, który dostarcza drewno konstrukcyjne potwierdzone certyfikatem.

Drewno konstrukcyjne i nie tylko

Firma SMB Jędrzejuk to skład budowlany, tartak i sklep z materiałami budowlanymi, gdzie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do budowy i wykończenia domu. W ofercie posiadamy również bardzo szeroki asortyment środków chemicznych do impregnacji drewna konstrukcyjnego.

Drewno konstrukcyjne Wołomin, Radzymin, Kobyłka, Ząbki, Zielonka

Drewno konstrukcyjne dowozimy naszym transportem na miejsce budowy naszym transportem. Np do: Warszawa, Marki, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Radzymin, Tłuszcz, Wesoła, Wiązowna, Legionowo, Nieporęt, Piaseczno, Nadarzyn.

Materiały budowlane

SKŁAD BUDOWLANY | TARTAK | SKLEP
Scroll to top
Facebook